Hírek / Álláshirdetés-Törzskönyvezési munkatárs

Álláshirdetés-Törzskönyvezési munkatárs

Létrehozva: 2024.01.29

A PannonPharma egy Magyar tulajdonú, több évtizedes múltra visszatekintő meghatározó gyógyszergyártó és kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat, mely elkötelezett az emberek egészségének előmozdítása iránt. Küldetésünk, hogy innovatív gyógyszereinkkel és megoldásainkkal hozzájáruljunk az emberek jobb életminőségéhez. Széles termékskálánk segítségével számos területen támogatjuk a betegeket és az egészségügyi szolgáltatókat.

Törzskönyvezési

 munkatársat keres a Pannonpharma Kft.

Főbb feladatok:

  • Részt venni a törzskönyvezési és fejlesztési dokumentációk, protokollok, jelentések elkészítésében, ill. ezek összeállításában angol nyelven;
  • Követni és implementálni a releváns hatósági elvárásokat, szabványokat és proaktívan koordinálni az egymásra épülő feladatokat;
  • Kapcsolattartás a nemzetközi ill. hazai hatóságokkal, hatósági kérdések megválaszolása, az ahhoz szükséges vizsgálatok, dokumentumok elkészítésének koordinálása;
  • GMP change controll rendszer szakmai támogatása;
  • Törzskönyvi eljárások ismerete, a regulatory elvárásoknak való megfelelőség biztosítása;
  • Együttműködni a külsős fejlesztőpartnerekkel, koordinálni a fejlesztést házon belül és kívül;
  • Kapcsolatot tartani a társterületekkel (pl. minőség-ellenőrzés, minőségbiztosítás, fejlesztés, gyártó üzem, csomagolásfejlesztés);
  • Követni a szakirodalmat, prezentálni az eredményeket;
  • Külföldi törzskönyvi kérelmek (új/módosítás/megújítás) összeállítása, benyújtása;
  • Törzskönyvezési adatbázisok kezelése, naprakészen tartása;
  • A törzskönyvezéssel és a készítmények forgalomba hozatalával kapcsolatos nemzeti és EU-s jogszabályok, útmutatók (guidelines), ajánlások (recommendations) ismerete és figyelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség: vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, vagy releváns egyéb mérnöki (csomagolás, élelmiszer mérnök) végzettség;
  • Törzskönyvezési dokumentációs, vagy egyéb gyógyszeripari, minőségbiztosítási, orvostechnikai területen szerzett releváns szakmai tapasztalat, törzskönyvezési ismeret;
  • Project szemlélet;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • Legalább középszintű, aktív szakmai angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Számítógépes ismeretek (word, excel, powerpoint, adatbázis kezelő, adobe acrobat, eCTD publisher);
  • Készítmények, hatóanyagok és segédanyagok minőségi követelményeit összefoglaló guideline-ok ismerete;
  • Gyógyszerkönyvek és gyógyszerkönyvi követelmények ismerete elsősorban Ph. Eur, USP.

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hibrid munkavégzés
  • versenyképes jövedelem, cafeteria
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában

Jelentkezéséhez kérjük, küldje meg motivációs levelét, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720