Hírek / Állásajánlat - Minőségellenőrző laboratóriumi dolgozó

Állásajánlat - Minőségellenőrző laboratóriumi dolgozó

Létrehozva: 2022.02.28

A Pannonpharma Gyógyszergyártó Kft. pécsváradi telephelyére laboratóriumi munkatársat keres

A Pannonpharma Gyógyszergyártó Kft. pécsváradi telephelyére keres laboratóriumi munkatársat az alábbi munkakör betöltésére.
A jelentkezés módja: fényképpel ellátott önéletrajzot kérünk küldeni a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Minőségellenőrző laboratóriumi dolgozó (gyógyszeripari laboratórium)

 Általános feladatok:
- mintavételezés;
- a laboratóriumba érkező minták vizsgálata klasszikus és műszeres analitikai módszerekkel;
- a vizsgálatok és vizsgálati eredmények előírásszerű dokumentálása;
- részvétel vizsgálati módszerek kifejlesztésben;
- részvétel validálási tevékenységben;
- ISO/GMP dokumentumok készítése, a meglévő dokumentumok karbantartása és naprakész állapotban tartása;
- a laboratórium vizsgálati eredményeiből összeállítások készítése, kezelése;
- egyéb, a laboratórium általános működtetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások:
- releváns, legalább középfokú végzettség (vegyésztechnikus, kémia BSc, biológia BSc, vegyész/vegyészmérnök MSc, stb.)
- önálló, pontos, precíz munkavégzés;
- minőségszemlélet, szabálykövetés;
- rugalmasság.

Előnyt jelent:
- gyógyszeranalitikai laboratóriumban szerzett tapasztalat és/vagy klasszikus és műszeres analitikai gyakorlat;
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel).

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720

Közösségi média oldalaink