Hírek / Álláshirdetés - Orvosigazgató

Álláshirdetés - Orvosigazgató

Létrehozva: 2024.02.19

Orvosigazgató

 munkatársat keres a Pannonpharma Kft.

Az 1995 óta működő és mára a hazai gyógyszeripar meghatározó, középméretű vállalata további fejlődéséhez és a partnereink (betegek, orvosok) minél magasabb szinten történő kiszolgálásának érdekében keresi munkatársát Orvosigazgató (Medical Director) pozícióba.

Feladatok:

  • Termékekhez kapcsolódó orvosszakmai tanácsadás nyújtása mind a belső, mind a külső partnerek részére
  • Termékekhez kapcsolódó információs anyagok készítése, szakmai ellenőrzése
  • A vállalat által szervezendő kongresszusok, symposiumok, rendezvények orvos-szakmai előkészítése, irányítása
  • A vállalathoz érkező orvosi témájú megkeresésekre, kérdésekre a válaszok elkészítése
  • Nemzetközi és hazai kongresszuson történő részvétel
  • Az orvos- és patikalátogatók szakmai oktatása, ismereteik folyamatos fejlesztése, a területen végzett munkájuk aktív szakmai támogatása
  • Az egyes terápiás területek szakmai anyagának elkészítése
  • A Key Opinion Leader-k azonosítása, velük a szakmai kapcsolattartás folyamatos fenntartása
  • A vállalat által vásárolni kívánt licenszek szakmai véleményezése
  • Termékportfólió orvosszakmai szempontú rendszeres felülvizsgálata, javaslattétel
  • Orvosszakmai kezdeményezés a K+F tevékenység irányvonalainak meghatározására, adott esetben a klinikai vizsgálatokkal összefüggő feladatok elvégzése
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a Farmakovigilancia felelőssel, részvétel a bejelentések értékelésében, utánkövetésében
  • A vállalat hatósági inspekcióra történő előkészítésében való részvétel, az inspekció során a szakmai területének irányítása és részvétel a helyesbítő intézkedésekben
  • Stratégiai tervek megvalósítása
  • A szakterületére vonatkozó üzleti terv kidolgozása
  • A versenytársak, a területi aktualitások követése
  • A marketing tevékenység orvos szakmai irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Orvosi végzettség
  • 3-5 év releváns, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudás
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kitűnő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Üzleti szemlélet, szintetizáló, analizáló képesség
  • Prioritások felállításának képessége
  • Döntési képesség, felelősségvállalás
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
  • Teljesítményorientált szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lelkes, motivált csapat
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Céges gépkocsi
  • Kommunikációs eszközök (laptop/táblagép, telefon)

Munkavégzés helye:

  • Pécsvárad

Jelentkezéséhez kérjük, küldje meg motivációs levelét, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720