Hírek / Álláshirdetés - Orvoslátogató

Álláshirdetés - Orvoslátogató

Létrehozva: 2024.01.17

A PannonPharma egy Magyar tulajdonú, több évtizedes múltra visszatekintő meghatározó gyógyszergyártó és kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat, mely elkötelezett az emberek egészségének előmozdítása iránt. Küldetésünk, hogy innovatív gyógyszereinkkel és megoldásainkkal hozzájáruljunk az emberek jobb életminőségéhez. Széles termékskálánk segítségével számos területen támogatjuk a betegeket és az egészségügyi szolgáltatókat.

Orvoslátogató

 munkatársakat keres a Pannonpharma Kft.

Várjuk 3 fő jelentkezését az orvoslátogatói csapatunkba, hogy közösen dolgozhassunk az egészségügyi szektorban való innováció és előrelépés érdekében.

Főbb feladatok:

  • Orvoslátogatói, gyógyszerismertetői, értékesítői, piackutatási tevékenység végzése kórházakban, háziorvosi rendelőkben, szakrendelőkben, szakambulanciákon, és gyógyszertárakban
  • Mind a cég, mind a szakterület portfóliójának magas színvonalú képviselete, a változások menedzselése
  • A termékek és versenytársak, valamint a szakterület magas szintű ismerete
  • Hosszútávú hatékony kapcsolatok kialakítása a betegek érdekeinek szem előtt tartása mellett
  • Részvétel hazai szakmai konferenciákon, képzéseken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség

  • 3-5 év releváns, orvoslátogató munkakörben szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

  • Kitűnő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség

  • Teljesítményorientált szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépkocsi
  • Táblagép, telefon

Munkavégzés helye(i):

  • 1. pozíció: Jász-Nagykun Szolnok és Békés vármegyék
  • 2. pozíció: Budapest pesti kerületek: IX., VIII., XIX., XX., XXI., XXII., XXIII., Kistérségek: Dabas, Gyál, Ráckeve.
  • 3. pozíció: Budapest budai kerületek: XI, I, II, III, XII-i kerületek, Budaörsi, Pilisvörösvári, Szentendrei kistérségek.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató

A jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720