Hírek / Álláshirdetés - Raktáros

Álláshirdetés - Raktáros

Létrehozva: 2024.06.18

PannonPharma egy Magyar tulajdonú, több évtizedes múltra visszatekintő meghatározó gyógyszergyártó és kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat, mely elkötelezett az emberek egészségének előmozdítása iránt. Küldetésünk, hogy innovatív gyógyszereinkkel és megoldásainkkal hozzájáruljunk az emberek jobb életminőségéhez. Széles termékskálánk segítségével számos területen támogatjuk a betegeket és az egészségügyi szolgáltatókat.

Főbb feladatok:

• Az árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, a készleten lévő áruk megóvása

• Raktári árukihelyezés, árukiadás és a bejövő áru beraktározása

• Kiszállítások, értékesítések operatív teendőiben való részvétel

• Kiindulási anyagok-és késztermékek mozgatása, szállító járművek le,- illetve megrakodása

• Üzemi anyagigények kiszolgálása

• Az előírt leltározási tevékenységek végrehajtása

• A rábízott munkaterület és eszközök tisztán és rendben tartása

• A logisztikai tevékenységekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

• Hulladékok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Logisztikai területen szerzett releváns tapasztalat/ végzettség, vagy szakközépiskolai Érettségi

• Rendszeresség, pontos, precíz munkavégzés

• Csapatjátékos attitűd

• Motiváltság, rugalmasság

• Rendszeresség, módszeresség

Amitt kínálunk:

• Versenyképes fizetés

• Tiszta, rendezett környezet

• Céges mobiltelefon

Egyébb információ:

Munkarend: egy műszak

Munkavégzés helye: Pécsvárad

Előnyt jelent:

• Érvényes targoncavezetői engedély

• Érettségi bizonyítvány

• Logisztikai folyamatok ismerete

Állás, munka területe(i):

• Fizikai, Segéd, Betanított munka

• Anyagmozgatás, Rakodás

• Szállítás, Beszerzés, Logisztika

• Raktározás, Készletezés

• Szakmunka

• Raktáros, egyéb raktári szakmunka

A jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720