News / Álláshirdetés - Asszistens

Álláshirdetés - Asszistens

Created at: 2024.09.12

PannonPharma egy Magyar tulajdonú, több évtizedes múltra visszatekintő meghatározó gyógyszergyártó és kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat, mely elkötelezett az emberek egészségének előmozdítása iránt. Küldetésünk, hogy innovatív gyógyszereinkkel és megoldásainkkal hozzájáruljunk az emberek jobb életminőségéhez. Széles termékskálánk segítségével számos területen támogatjuk a betegeket és az egészségügyi szolgáltatókat.

Asszisztens

 munkatársakat keres a Pannonpharma Kft.

Várjuk jelentkezését csapatunkba, hogy közösen dolgozhassunk az egészségügyi szektorban való innováció és előrelépés érdekében.

Főbb feladatok:

  • Nyilvántartásook vezetése
  •         Dokumentáció kezelés , rögzítés
  •         Riportok, kimutatások készítése
  •         Adatszolgáltatások
  •         Céges rendezvények szervezésében részvétel
  •         Együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •  Középfokú végzettsé
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Office programok ismerete

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség
  • Támogató és jó csapat
  • Éves Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye:

  • Pécsvárad

   Jelentkezéseket Pécsvárad és a környékéről várunk palko.i@pannonpharma.hu email címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720