News / Álláshirdetés - Gyógyszergyártó és formuláló

Álláshirdetés - Gyógyszergyártó és formuláló

Created at: 2024.04.15

Gyógyszergyártó és formuláló

 munkatársat keres a Pannonpharma Kft.

Az 1995 óta működő és mára a hazai gyógyszeripar meghatározó, középméretű vállalata további fejlődéséhez és a partnereink (betegek, orvosok) minél magasabb szinten történő kiszolgálásának érdekében keresi munkatársát Orvosigazgató (Medical Director) pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártó- és nagykereskedelmi ágazatban a GMP, GDP, ISO 9001 és ISO 14001 szempontok betartásának ellenőrzése, ezeknek megfelelő működés támogatása.
  • A telephelyi és bérgyártott termékek gyártási dokumentációjának teljeskörű ellenőrzése, eljárásindítások, előkészítés / összekészítés piacra helyezéshez.
  • Belső határozatok készítése és betartásának utóellenőrzése.
  • Minőségügyi szerződések ellenőrzésében való szerepvállalás, tervezetek írásában való aktív részvétel.
  • Belső / külső képzések szervezésében való közreműködés.
  • Kockázatelemzések irányelv alapú végzése.
  • Projekt jellegű feladatokban való aktív közreműködés.
  • A szabályozási területek utasításainak ellenőrzése, újak írása, folyamatok javítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú MSc szintű végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret (min. írás/olvasás)
  • Precizitás
  • Szabálykövető attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Monotonitástűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat / képesítés

Amit kínálunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Sokrétű tapasztalat szerzési lehetőség
  • Akkreditált képzőhely Minőségbiztosítás és Gyógyszertechnológia ipari szakirányokon gyógyszerészek számára
  • Cafetéria
  • Munkábajárási támogatás
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Pécsvárad

Munkarend:

  • Egy műszak

Jelentkezéséhez kérjük, küldje meg motivációs levelét, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720