Hírek / Álláshirdetés - Gyógyszergyártó és formuláló

Álláshirdetés - Gyógyszergyártó és formuláló

Létrehozva: 2024.04.15

Gyógyszergyártó és formuláló

 munkatársat keres a Pannonpharma Kft.

PannonPharma egy Magyar tulajdonú, több évtizedes múltra visszatekintő meghatározó gyógyszergyártó és kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat, mely elkötelezett az emberek egészségének előmozdítása iránt. Küldetésünk, hogy innovatív gyógyszereinkkel és megoldásainkkal hozzájáruljunk az emberek jobb életminőségéhez. Széles termékskálánk segítségével számos területen támogatjuk a betegeket és az egészségügyi szolgáltatókat.

Feladatok:

  • Alapanyagok átvétele, feldolgozása (granulátum gyártás, tablettázás, kapszulázás, bevonás) félkész- és késztermékek raktárra adása a GMP és a technológiai előírások pontos betartásával.
  • Gyártásközi ellenőrzések, mintavételek elvégzése.
  • A gyártás során használt gépek, berendezések műszerek tisztítása, mosogatása, helyiségek takarítása.
  • Az elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása (gyártási lapok, gépnaplók, tisztítási naplók).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vegyésztechnikus végzettség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • minőségszemlélet, szabálykövetés
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • egészségügyi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gyógyszergyártásban, kozmetikai vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • GMP ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • egy műszakos munkarend
  • cafeteria
  • céges telefon
  • munkába járási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Pécsvárad

Jelentkezéséhez kérjük, küldje meg motivációs levelét, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720