Новости / Álláshirdetés - Szervezési igazgató helyettes

Álláshirdetés - Szervezési igazgató helyettes

Создано на: 2024.04.15

Szervezeti igazgató helyettes

 munkatársat keres a Pannonpharma Kft.

Az 1995 óta működő és mára a hazai gyógyszeripar meghatározó, középméretű vállalata további fejlődéséhez és a partnereink (betegek, orvosok) minél magasabb szinten történő kiszolgálásának érdekében keresi munkatársát Orvosigazgató (Medical Director) pozícióba.

Feladatok:

  • Szoftver tesztek futtatása, teszt eredmények dokumentálása, ellenőrzése.
  • IT dokumentumok készítése, naprakészen tartása.
  • Riportok, lekérdezések futtatása.
  • CRM rendszerben adatok karbantartása, akciók rögzítése, rendelések követése.
  • Számítógépes rendszerekhez adat listák ellenőrzése, feldolgozása.
  • Számítógépes programok, rendszerek kezelésének oktatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Word, Excel felhasználó szintű ismerete
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai végzettség
  • Microsoft Word, Excel haladó szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Pécsvárad

Munkarend:

  • Egy műszak

Jelentkezéséhez kérjük, küldje meg motivációs levelét, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonpharma.hu e-mail címre.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720

Наши страницы в социальных сетях