Новости / Álláshirdetés - Kereskedelmi Asszisztens

Álláshirdetés - Kereskedelmi Asszisztens

Создано на: 2024.10.04

PannonPharma egy Magyar tulajdonú, több évtizedes múltra visszatekintő meghatározó gyógyszergyártó és kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat, mely elkötelezett az emberek egészségének előmozdítása iránt. Küldetésünk, hogy innovatív gyógyszereinkkel és megoldásainkkal hozzájáruljunk az emberek jobb életminőségéhez. Széles termékskálánk segítségével számos területen támogatjuk a betegeket és az egészségügyi szolgáltatókat.

Kereskedelmi Asszisztens

 munkatársat keres a Pannonpharma Kft.

Várjuk jelentkezését csapatunkba, hogy közösen dolgozhassunk az egészségügyi szektorban való innováció és előrelépés érdekében.

Főbb feladatok:

·        Kereskedelem napi munkájának a támogatása

·        Kereskedelmi meetingek szervezése

·        Partneri kapcsolatok naprakészen tartása

·        Proaktív együttműködés a társosztályokkal

·        Naptárbejegyzések és meetingek egyeztetése, szervezése

·        Adatgyűjtés és riportok készítése

·        Meeting jegyzőkönyvek készítése, workshopokon dokumentálás és digitalizáció

·        Szerződések, számlák kezelése: formátumok, tartalmi elemek ellenőrzése, aláírt szerződések nyomon követése, szkennelés, lefűzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

·        Középfokú végzettséged van

·        Felhasználói szinten használod az Office alkalmazásokat

Előny:

·        szeretsz és tudsz önnállóan dolgozni

·        rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal

·        jó kapcsolatteremtési és kommunikációs képességgel rendelkezel

·        logika és a racionális érvelés alapjainak megléte

Munkavégzés helye:

·        Munkavégzés helye: 2011 Budakalász, Lupaszigeti utca 4.

Jelentkezésed nanasi.b@pannonpharma.hu email címre küldd.

Pannonpharma u. 1

Pécsvárad

H-7720

Наши страницы в социальных сетях